7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה 03-5117781

טרודוס אייר טיסות בארץ

טיסת היכרות - טייס ליום אחד - אתה הטייס

חלמתם להטיס מטוס בעצמכם? עכשיו יש לכם הזדמנות. טיסת הכרות בה אתם מטיסים את המטוס בחווית טיסה בלתי נשכחת.

טיסת ההיכרות היא למעשה הטיסה הראשונה המתבצעת בקורס טיס לרשיון טיס פרטי. הטיסה מורכבת משלושה חלקים, תדריך, הטיסה עצמה עם החניך ותחקיר.

תדריך

במהלך התדריך ינתן לחניך הסבר מקיף ומלא על אופן הטסת המטוס, מבנה המטוס ותא הטייס, הכרת המכשירים הרלוונטים ושדה התעופה. המדריך יתאר לחניך מה נעשה במהלך הטיסה וילמד את החניך את התאוריה הדרושה להטסה נכונה של המטוס וביצוע התרגילים הנדרשים.

הטיסה עצמה

בסיום התדריך, המדריך יבדוק את המטוס ביחד עם החניך, כאשר הבדיקה תלווה בהסברים על כיצד בודקים את המטוס. תוך כדי הבדיקה, המדריך ימחיש וידגים את השפעת תפעול ההגאים מתא הטייס על משטחי ההיגוי של המטוס. בסיום הבדיקה יתפוס החניך את מושב הטייס, יחגר והמדריך ישב לידו. לאחר קבלת אישור ממגדל הפיקוח, נסיע את המטוס לעמדת ההמראה ונמריא. בהמשך הטיסה ניכנס לאחד מאזורי האימונים הקרובים לשדה התעופה ונלמד ונתרגל תרגילים בסיסיים בהטסת מטוס. ככל שהחניך יפגין יכולות גבוהות יותר, כן יקבל אחריות גבוהה יותר בטיסה. במהלך הטיסה המדריך יעיר את הערותיו כך שהחניך יוכל לשפר את הביצועים באופן כזה שבסיום הטיסה החניך יגיע לרמה של יכולת הטסה בסיסית מלאה. בתום הזמן, נבקש אישור ממגדל הפיקוח ונחזור לנחיתה בשדה התעופה.

תחקיר

שלב זה הוא אחד השלבים החשובים ביותר בטיסה. למרות שהוא מתבצע כבר מחוץ למטוס, זו ההזדמנות המתאימה והזמן הנכון לעבור על הדברים שנעשו במהלך הטיסה, כאשר אלמנט הלחץ של הטיסה עצמה יורד מכתפי החניך. במהלך התחקיר המדריך יעבור על הדברים שהיו בטיסה, ויחווה את דעתו לגבי רמת הביצוע שהציג החניך, כולל חיזוקים והמלצות לשיפור לטיסה הבאה.

מחיר: 550 ש"ח כולל מע"מ
טיסת הכרות - טייס ליום אחד - אתה הטייס. התנסות אמיתית בהטסת מטוס אמיתי.
טיסת היכרות - טייס ליום אחד - אתה הטייס. טיסה מודרכת.
טיסת הכרות - טייס ליום אחד - אתה הטייס. התנסות אמיתית בהטסת מטוס אמיתי. טיסת היכרות - טייס ליום אחד - אתה הטייס. טיסה מודרכת.

דף הבית > טיסה בשמי הארץ > טייס ליום אחד