7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה 03-5117781

טרודוס אייר טיסות בארץ

טיסה בשמי הארץ

טיסה בשמי הארץ, טיסה מעל תל אביב ושמי מרכז הארץ, טיסה מעל ירושלים, טיסה לראש פינה משולבת בארוחה במסעדה, טייס ליום אחד, טיסה רומנטית, טיסה משפחתית, טיסת חברים, טיסה לכל שדה תעופה או מנחת בארץ, טיסת צילום אוירי, טיסות ממנחת מצדה, טיסה עם סקי בחרמון. כל אפשרויות התעופה, במטוס או במסוק, לכל כמות נוסעים, בתוך גבולות ישראל, נמצאות כאן. אידאלי כמתנה חוויה אטרקציה לאורחים מחו"ל, כולל אפשרות לאיסוף אוירי מנתב"ג ו/או הטסת האורחים מחו"ל ישירות לנתב"ג לקראת הטיסה הבינלאומית שלהם.

לרשותכם מספר טיסות הכוללות פעילויות שונות, כולן טיסות חוויה מהנות, כייף לא רגיל, שזוכרים שנים רבות. ניתן לבחור באחת מטיסות אלו בקישורים למעלה או להזמין טיסות במסלולים ויעדים לפי בחירתכם ולשלב פעילויות לפי רצונכם. לדוגמא טיסה המשלבת טיול אופנים בצפון הארץ, יום סקי בחרמון, טיסת שטפונות בה טסים מעל נחלי הנגב (נחל פארן, נחל צין, נחל הערבה, נחל צאלים וכו') על מנת לראות שיטפון בטיסה מיד לאחר הגשם, רפטינג בירדן ההררי ועוד.

הטיסות שלנו בארץ מבוצעות לצרכים פרטיים או עסקיים, רומנטיים ומשפחתיים, לישראלים, לתיירים ולאורחים מחו"ל. אנו מתאימים את המטוס או המסוק למשימה ודואגים לשביעות רצונכם המלאה מהטיסות ומכל מה שנלווה אליהן.

דוגמא לטיסה שתוכננה במיוחד לפי בקשת לקוח, ניתן להוריד כאן (יש ללחוץ על לחצן ימני בעכבר ואז "שמירת קישור בשם"). את הקובץ ניתן לפתוח ב - Google Earth. זוהי טיסה שיצאה משדה התעופה של הרצליה, עבור משפחה של חמישה נוסעים, כאשר המסלול עבר בירושלים, מצדה, כל חמשת המכתשים שבישראל: המכתש הקטן, המכתש הגדול, מכתש רמון ושני מכתשי הר עריף. לאחר סיור המכתשים הטיסה המשיכה לכיוון בארי ששפעה במרבדי כלניות ובהמשך מבט על רצועת עזה וחזרה לאורך החוף להרצליה.

מחיר טיסה בשמי הארץ תלוי בעיקר בשלושה פרמטרים:

  1. משך הטיסה
  2. מספר הנוסעים
  3. משך ההמתנה המבוקש

אנו מתאימים את המטוס לצרכים שלכם ולדרישות רשות התעופה האזרחית. לאחר התאמת המטוס ותאום מסלול הטיסה ולוח הזמנים, נוכל לתת לכם הצעת מחיר ספציפית לטיסה שהזמנתם. רוב המחירים לטיסות הנפוצות שלנו מופיעים כאן באתר ומעודכנים.

טיסה בשמי הארץ. צילום אוירי של חופי תל אביב, ומבט מזרחה לתוך תל אביב.

דף הבית > טיסה בשמי הארץ