7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה 03-5117781

טרודוס אייר טיסות לחו"ל

טיסה לאיי יוון

איתנו תוכלו להגיע לכל אי ביוון שיש בו שדה תעופה: רודוס, קוס, קאלימנוס, לרוס, קרפאטוס, קאסוס, קסטלוריזו, סאמוס, לסבוס, חיוס, איקריה, סנטוריני, אסטיפליה, כרתים, לימנוס, סקיאטוס, סקירוס, מיקונוס, סירוס, פארוס, נאקסוס, מילוס, זקינטוס, קפלוניה, קורפו.

לא צריך לעבור דרך אתונה. לא צריך להגיע לנתב"ג שעתיים לפני. פשוט מגיעים דקות לפני ההמראה לשדה דב או לחיפה, ביקורת דרכונים פרטית מהירה ו... ממריאים. המחיר יקבע לפי היעד, משך השהיה, מספר הנוסעים, וכו'.

מאחר והטיסה היא במטוס פרטי, עם מטוס וטייס צמוד, ניתן לבצע טיול הכולל מספר איים, עם גמישות מלאה בלוח הזמנים, לדוגמא: טיסה משדה דב לרודוס, ביקורת דרכונים מהירה וברוכים הבאים לאיי יוון. שהיה ברודוס כרצונכם והמשך לאי המופלא סנטוריני. מסנטוריני אפשר להמשיך לקרפטוס שזהו אי יפהפה שככל הנראה לא תמצאו בו ישראלים נוספים. משם נמשיך לקוס שזהו האי שיהווה גם את שער היציאה מיוון לכיוון שדה דב. שבוע של כיף עם מטוס פרטי, טיול מאי לאי, מתי שבא לכם, ולאן שבא לכם.

ואם כבר אי יווני, למה שלא תבחרו אי שישראלים לא טסים אליו? התעופה הציבורית מכתיבה לנו את מקומות הנופש והבילוי שלנו. לדוגמא, קרפאטוס הוא אי יווני שרוב הישראלים לא שמעו עליו ומעטים הגיעו אליו, עד שנחתם הסכם שכולל תעופה ציבורית. יש עוד איים רבים כאלה, בתוליים, יפים, בלי ישראלים ועם מעט מאוד תיירים, שהם גן עדן לנופש יחודי. לדוגמא, האי היווני המהמם אסטיפליאה, שהוא אחד האיים המיוחדים והמעניינים ביותר של יוון, אי בצורת פרפר מלא במפרצים יפהפיים, בסה"כ כ 1300 תושבים על פני 100 קמ"ר עם 12 חופים יפים עם מים צלולים ועוד מספר כפרים קטנים ושדה תעופה קטן אחד במרכז האי. ואם חשקה נפשכם לראות מקרוב כיצד תוחלת החיים עוברת את גיל 90, בואו איתנו בטיסה ישירה לאיקריה, האי הנחשב לאזור כחול, בו התושבים מאריכים ימים וועוברים את גיל 100 איתנים, צלולים וללא מחלות. באיקריה אחוז התמותה הנמוך בעולם של בני גיל הביניים והאחוז הנמוך בעולם של שיטיון. בטיסה פרטית תוכלו להגיע לכל אי כזה, ישירות, כמו שאתם מניעים את הרכב ונוסעים, רק באוויר. צרו קשר ובהתייעצות איתנו תבחרו אי יווני או מספר איים יווניים כיעד לנופש המושלם הבא שלכם.

למידע נוסף על איי יוון לחצו כאן

טיסה פרטית לאי היווני קוס.
מפת טיסה פרטית לרודוס, לסנטוריני, לקרפאטוס, לקוס, בלוח זמנים גמיש, עם טייס ומטוס צמודים.
טיסה פרטית לאי היווני קוס. מפת טיסה פרטית לרודוס, לסנטוריני, לקרפאטוס, לקוס, בלוח זמנים גמיש, עם טייס ומטוס צמודים.

דף הבית > טיסות בינלאומיות > איי יוון