7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה 03-5117781

טרודוס אייר שירותי תעופה

שאלות נפוצות לטיסות בטרודוס אייר

למה כדאי לי לטוס בטרודוס אייר?

כל הטייסים בטרודוס אייר בעלי ניסיון רב, הגדול ביותר הקיים במגזר התעופה הפרטית בישראל, דבר המקנה בטיחות מקסימלית בכל טיסותינו.

לטרודוס אייר פתרונות מלאים לכל צורך תעופתי, החל בטיסה לכל יעד בעולם ולכל כמות נוסעים וכלה באספקת שירותי קרקע מלאים בכל יעד בהתאם לצרכי ורצון הלקוח. לדוגמא, אירוח אורחים מחו"ל בטיסה למצדה, הדרכה מקצועית באנגלית באתר המצדה, טיול מודרך לים המלח, אירוח בדואי וטיסה חזרה, הכל מאורגן ע"י טרודוס אייר בטלפון אחד. דוגמא נוספת, טיסה פרטית לקפריסין לצורך פגישה עסקית, הסעה מבית הלקוח לשדה התעופה בארץ, טיסה ללרנקה, הסעה למקום הפגישה, הסעה לארוחת צהרים במסעדה מפנקת בהרי הטרודוס בדרך חזרה לשדה התעופה, טיסה חזרה והסעה חזרה לבית הלקוח, הכל בשיחת טלפון אחת.

טרודוס אייר שמה דגש על שירות ברמה מקסימלית ללא פשרות. אנו מודעים לכך שתעופה פרטית הינה דבר לא זול ורבים מלקוחותינו משתמשים בשירותינו כדבר של פעם בחיים ולכן אנו מתייחסים לכך בהתאם, כך שכל לקוח ירגיש מלך ליום אחד על כל המשתמע מכך. תוכלו להרגיש בזאת כבר בשיחת הטלפון הראשונה בה תקבלו יחס ומענה מקצועיים לכל שאלה ותהייה שלכם, מאיש מקצוע מהמדרגה הראשונה שהינו טייס בעצמו. ברבים מן המקרים הטייס שיתדרך אתכם בטלפון יפגוש אתכם בשדה התעופה ויטיס אתכם בעצמו, כך שתקבלו יחס אישי ומקצועי מהרגע הראשון של שיחת הטלפון ועד מימוש החלום של הטיסה עצמה. במידה והזמנתם שירותי קרקע, תקבלו אותם גם בפיקוח מלא של הטייס שידאג לכל הפרטים, עד הפרט האחרון, עד שובכם בשלום הביתה.

האם טרודוס אייר מבצעת טיסות סדירות?

לא. טרודוס אייר מבצעת אך ורק טיסות במטוסים פרטיים, כאשר הלקוח מחליט על תאריך ושעת היציאה והחזרה והטיסה מבוצעת במיוחד עבורו. גודל המטוס מותאם למספר הנוסעים המבוקש ע"י הלקוח.

האם קיימות טיסות סדירות לקרית שמונה?

לא. הקו לקרית שמונה הופעל בעבר ע"י מספר חברות. לצערינו, נכון להיום, אף חברת תעופה לא מפעילה טיסות סדירות לקריית שמונה. הדרך היחידה להגיע ליעד זה וכן למנחת פיק שבדרום רמת הגולן, למגידו, לבאר שבע, למצדה, לעין יהב, ליטבתה, היא ע"י תעופה פרטית.

למה לשלם יותר על טיסה פרטית לחו"ל ולא לטוס בטיסת שכר או בטיסה סדירה?

האם כשטסים במטוס קל יש סיכוי גבוה יותר לכיסי אויר מאשר במטוס גדול?

רבים חושבים, בטעות, שמטוסים קלים צפויים להיטלטל במהלך הטיסה יותר מאשר מטוסים גדולים, בשל גודלם. למעשה, טילטולים בטיסה או בשמם המקצועי חיתחותים, תלויים במזג האוויר בלבד. אם האוויר קופצני, כל מה שעובר דרכו יטלטל ללא קשר לגודלו. דוגמא למקרה בו נוסעי טיסת קו סדירה חוו כיסי אוויר משמעותיים אפשר למצוא כאן. הסיבה היחידה שפעמים רבות חווים פחות חיתחותים במטוסים גדולים מאשר בקטנים היא שבדרך כלל מטוסים גדולים טסים גבוה, מעל הגובה המקסימלי של תופעות מזג האוויר ואילו מטוסים קלים טסים בדרך כלל נמוך יותר. בכל מקרה, חיתחותים אינם מסוכנים לטיסה והמטוסים בנויים לעמוד בהם בקלות עם המון מרווח ביטחון.

האם הטיסות בטרודוס אייר מבוטחות?

בודאי. כל הטיסות בטרודוס אייר מבוטחות. יותר מזה, המטוסים והטייסים כפופים לאותם חוקים קפדניים של רשות התעופה האזרחית כמו כל חברת תעופה כגון אלעל או ארקיע. הטייסים בטרודוס אייר כפופים לדרישות קפדניות של רשות התעופה האזרחית הכוללות מבחני רמה רבים ובדיקות רפואיות מחמירות.

לשאלות נוספות, אנא צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.
שתהיה לכם טיסה נעימה, מהנה ומוצלחת!

דף הבית > שאלות נפוצות