7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה 03-5117781

טרודוס אייר טיסות בארץ

טיסה ליום כייף בים המלח

טיסה מרהיבה במטוס פרטי משדה דב תל אביב לשדה התעופה הנמוך ביותר בעולם, מנחת מצדה הצמוד לים המלח. בהמשך הסעה למלון דניאל שבמתחם המלונות בעין בוקק ים המלח ובילוי יום כייף במלון ובסיומו טיסה חזרה לשדה דב.
אפשרות לטיסת סיור מעל ירושלים בדרך, בתוספת תשלום.

ים המלח הוא אחת האטרקציות הגדולות בתבל. המקום הנמוך ביותר בעולם עם מתחם מלונות מפנק בעין בוקק, מציע יום פינוק ובריאות שהחסרון היחיד שלו הוא המרחק מהמרכז. כאן אנו באים לעזרתכם ומציעים לכם חבילה יחודית הכוללת את כל פינוקי ים המלח כאשר מגיעים וחוזרים באמצעות מטוס פרטי. כך הופכים את המסע הממושך בדרכים על הקרקע לחווית טיסה באוויר. אם תרצו, נוכל לשלב סיור מעל ירושלים במהלך הטיסה.

החבילה כוללת ארוחת צהרים במסעדת הקרוסל של המלון ושימוש חופשי בכל מתקני המלון, באולינג, בריכת קרח, בריכות מי מלח, שימוש בחוף המלון הפרטי, ג'קוזי, סאונה יבשה ורטובה ומקלחות לחץ. ניתן להוסיף מסאג' מפנק ומקצועי וחדר להתרעננות.

ניתן להרחיב את החבילה ולהוסיף לינה, כך שתקבלו סופשבוע מלא או יומיים מפנקים באמצע השבוע לבחירתכם.

אתם תבחרו את התאריך והשעה להמראה, וכן את מספר והרכב הנוסעים, ואנחנו נתאים לכם את המטוס והצוות המתאימים, כך שתהנו מחוויה מושלמת של טיסה ופינוקים במחיר אטרקטיבי.

מחיר:

החל מ 1000 ש"ח לנוסע (כולל מע"מ)

חוף ים המלח המפנק ביום כייף הכולל טיסה במטוס פרטי ובילוי במלון דניאל עין בוקק.
יום כייף טיסה ובילוי במלון דניאל במתחם עין בוקק ים המלח, סמוך למנחת מצדה.
חוף ים המלח המפנק ביום כייף הכולל טיסה במטוס פרטי ובילוי במלון דניאל עין בוקק. יום כייף טיסה ובילוי במלון דניאל במתחם עין בוקק ים המלח, סמוך למנחת מצדה.

דף הבית > טיסה בשמי הארץ > ים המלח