7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה 03-5117781

טרודוס אייר קורס טיס

רשיון טיס מסחרי

כאשר התחלתם ללמוד לטוס, וידאתם שיש לכם תקציב לרישיון טייס פרטי. כשסיימתם, פתאום גיליתם שבכדי להיות טייס מקצועי, בטוח, שיכול לטוס באופן שאינו מסכן את עצמו, את הנוסעים שלו ואת הסביבה, אתם חייבים לטוס באופן קבוע ושוטף. אם לא טסתם זמן מה, הרמה יורדת ובטיחות הטיסה נפגמת. ואז אתם מגלים שההוצאות לא הסתיימו ואולי לא תכננתם את התקציב כראוי להמשך. אז מה הפתרון? מה דעתכם לטוס שמישהו אחר יממן את הטיסות שלכם ואולי אפילו ישלם לכם עליהם? אפשרי? כן, כמובן, אבל רק עם רשיון טיס מסחרי.

לאחר שהגעתם למינימום הדרוש מבחינת שעות טיסה, רצוי עם הגדר מכשירים ואולי גם עם הגדר רב מנועי, הגיע הזמן לרישיון טייס מסחרי. קורס הטיס המסחרי דומה מאוד ל קורס הטיס הפרטי, רק הכל נעשה ברמה גבוהה יותר ועם דרישות גבוהות יותר. לדוגמא, נדרשת יכולת דיוק בנקודת הנגיעה במסלול בנחיתה ונדרשת רמה גבוהה יותר של ביצוע תרגילים וטיפול במצבי חירום. המטרה היא בעצם להביא את החניך לרמת טיסה כזו שתאפשר לכל נוסע פוטנציאלי לטוס איתו בבטחה ובתחושה טובה, למרות שלא הכיר את הטייס קודם.

הנסיון שלנו מראה שמי שמתמיד ושומר על רמה מקצועית גבוהה, מצליח לשמור על רצף של טיסות מסחריות שכולן ממומנות על ידי הלקוחות, ולקבל תשלום ראוי על עבודתו תוך שמירת רמת טיסה גבוהה. כמו כן, רשיון טיס מסחרי מהווה תנאי קדם לקבלה לחברות תעופה המבצעות טיסות סדירות לנוסעים בנתיבי האויר בארץ ובעולם.

טייס מסחרי מבצע נחיתה בסיום טיסה מסחרית.
טייס מסחרי מבצע נחיתה בסיום טיסה מסחרית.

דף הבית > קורס טיס אזרחי > רשיון טיס מסחרי