7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה 03-5117781

טרודוס אייר קורס טיס

קורס טיס אזרחי

רוצים להיות טייסים אמיתיים? עם רישיון טיס? אצלנו תוכלו לעבור לימודי טיס בקורס טיס אזרחי מלא, מהשלב הראשון של טיסת היכרות ועד הוצאת הרישיון המיוחל. בנוסף ללימוד טיס לצורך רכישת רשיון טיס פרטי, אנו מלמדים גם קורסים מתקדמים יותר לכל הרשיונות וההגדרים הקיימים היום למטוסים בתעופה האזרחית.

עם טרודוס אייר תוכשרו להיות טייסים בעלי רישיון טיס. מדריכי הטיסה ילוו אתכם בכל שלבי קורס הטיס עד הגשמת החלום. הקורס כולל הכשרה תיאורטית, טיסות מודרכות וטיסות סולו, בהן אתם טסים לגמרי לבדכם. במהלך הקורס תרכשו את המיומנות הדרושה להטסה, להתמצאות וניווט אווירי, לדיווחים והאזנה לקשר ולטיפול יעיל במצבי חירום. משך הקורס תלוי בקצב הטיסות שלכם שיותאם אישית לאורח חייכם. הדרך הטובה והמומלצת ביותר להתחיל בקורס טיס פרטי היא בטיסת היכרות, הנקראת גם טייס ליום אחד, בה מתנסים בהטסה מלאה של המטוס ובקבלת מידע מלא על מה נדרש בכדי לעבור בהצלחה קורס טיס אזרחי מלא עד קבלת רשיון הטיס הפרטי. נשמח לייעץ, לענות על שאלותיכם ולקדם אתכם לקראת רישיון הטיס.

אם כבר יש לכם רישיון טיס פרטי ואתם מעוניינים להתקדם ולהתמקצע בטיס, תוכלו ללמוד אצלנו לכל הגדר או רשיון. הסדר המומלץ הוא:

רשיון טיס פרטי על מטוס חד מנועי

הגדר טיסת ראייה בלילה

הגדר מכשירים

הגדר רב מנועי על מטוס דו מנועי

רשיון טיס מסחרי

רשיון מדריך טיס

הגדר קבוצה ג' Group C להטסת מטוסי סילון

רשיון טייס תובלה בנתיבי אויר ALTP

קורס טיס אזרחי בטרודוס אייר.

דף הבית > קורס טיס אזרחי