7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה 03-5117781

טרודוס אייר טיסות בארץ

טיסה מעל קיסריה

טיסה לקיסריה הנה חוויה מיוחדת במינה המשלבת נוף מרהיב של ישובי השרון ושפלת החוף עם הנוף היחודי הכולל ישן וחדש בקיסריה. בין היתר נוכל לראות את עתיקות קיסריה כולל נמל קיסריה עם המצודה הצלבנית המעטרת אותו, אמפיתאטרון הרומי בקיסריה ואמת המים (אקוודוקט) של קיסריה העתיקה. בקיסריה החדשה נראה את מגרשי הגולף של קיסריה, שלל בתים פרטיים מעוטרים בבריכות שחיה פרטיות של תושבי קיסריה (כולל בית ראש הממשלה בנימין נתניהו), על רקע קיבוץ שדות ים ונאות גולף.

יציאה משדה התעופה בהרצליה או שדה דב או חיפה לבחירתכם לטיסה חוויתית בשמי קיסריה. לאחר ההמראה מהמרכז נטוס צפונה לאורך מישור החוף. נעבור על פני נתניה וישובי השרון, נחצה את נחל אלכסנדר המתפתל ונזהה את שפך נחל אלכסנדר לים התיכון ונגיע לשמי קיסריה. בחלק העתיק נראה את קו החוף של קיסריה, עם השרידים הבאים: המצודה הצלבנית בנמל קיסריה, התיאטרון הרומי בקיסריה שהוא היכל המוזיקה הישראלית שנבנה בתקופת הורדוס, משמש עד היום להופעות ענק וממוקם בגן הלאומי העתיק והמרשים של קיסריה. כן נראה את אמת המים, האקוודוקט של קיסריה העתיקה.

בחלק החדש של קיסריה נראה את השכונות העשירות של קיסריה המלאות בבתים פרטיים, כאשר כמעט כל וילה מעוטרת בבריכת שחיה פרטית. בין השכונות נמצא את גולף קיסריה שהוא מתחם מגרשי הגולף של קיסריה וכן את ביתו של בנימין נתניהו ברחוב ההדר 69 בחלק הצפוני של קיסריה.

לצפוניים וחובבי הצפון שביניכם, היציאה תהיה משדה התעופה חיפה והמסלול יהיה טיסה דרומה, סיור מעל עתלית, בנימינה וטיסה מעל קיסריה העתיקה והחדשה.

הטיסה כולה תלווה בהסברים מלאים על הטיסה ועל הנוף הנשקף מהחלון במהלכה.

בסיום הסיור נטפס קצת בגובה ונראה את הנוף בצורה קצת יותר רחבה עד לנחיתה בטוחה בשדה התעופה.

מחיר:
  • 1 עד 3 נוסעים: 990 ש"ח (כולל מע"מ).
  • 4 עד 7 נוסעים: 1690 ש"ח (כולל מע"מ).
צילום אוירי מתוך טיסה לקיסריה. בתמונה רואים את השכונה הדרומית של קיסריה, נאות גולף, מגרשי הגולף של קיסריה וקיסריה העתיקה.
צילום אויר אנכי של קיסריה כולל את התאטרון הרומי בקיסריה בצמוד לשדות ים, השכונה הדרומית של קיסריה החדשה הצמודה לגולף קיסירה - מגרשי הגולף של קיסריה.
צילום אוירי מתוך טיסה לקיסריה. בתמונה רואים את השכונה הדרומית של קיסריה, נאות גולף, מגרשי הגולף של קיסריה וקיסריה העתיקה. צילום אויר אנכי של קיסריה כולל את התאטרון הרומי בקיסריה בצמוד לשדות ים, השכונה הדרומית של קיסריה החדשה הצמודה לגולף קיסירה - מגרשי הגולף של קיסריה.

דף הבית > טיסה בשמי הארץ > קיסריה